محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره

استعلام قیمت پنجره upvc
برای محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره کافیست با توجه به درخواست خود، در هر قسمت گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. البته در نظر بگیرید همچنین برای دریافت پیش فاکتور قیمت پنجره دوجداره می توانید از راه های ارتباطی مانند تماس تلفنی، واتس آپ و یا تلگرام استفاده کنید. در اسرع وقت کارشناسان فروش پیش فاکتور پنجره دوجداره را برای شما ارسال خواهند کرد. با کلیک بر روی هر گزینه تماس با نرم افزار مربوطه برقرار می شود. تماس با واتس اپ تماس با ما

 

محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc

 

حال نحوه محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را توضیح می دهیم. در ابتدا برای شروع محاسبه قیمت، از تب ها و گزینه ها زیر، پنجره دوجداره یک لنگه، پنجره دولنگه، پنجره سه لنگه و درب دوجداره یکی را انتخاب کنید. با تغییر انتخاب هر یکی از گزینه ها اشکال پنجره های قرار گرفته تغییر می کند. در ادامه مراحل را با توجه به شرح زیر پیش می بریم.


• مرحله 1- شکل پنجره، تعداد بازشو و نوع حالت بازشو از موارد مهمی است که بر روی محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc تاثیرگذار است. با اضافه شدن هر عدد بازشو با توجه به ابعاد، پروفیل لنگه و یک دست یراق آلات اضافه می شود. در این قسمت برای محاسبه فاکتور قیمت پنجره upvc دوجداره نوع و شکل بازشو پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید.

• مرحله 2- در این مرحله نوع پروژه را مشخص می کنیم. منظور از نوع پروژه تعویض پنجره قدیمی یا پروژه نوسازی می باشد. برای محاسبه هزینه تعویض پنجره قدیمی (برش پنجره قدیمی و نصب پنجره جدید و عدم وجود چارچوب مسطح ) می توانید گزینه تعویض پنجره قدیمی را انتخاب کنید. در صورتی که پروژه شما بصورت نوسازی بوده و یا پنجره قدیمی را کاملا از دیوار خارج کرده اید گزینه سمت راست یا پنجره نوسازی را انتخاب کنید.
تفاوت هزینه تعویض پنجره قدیمی با با پروژه نوسازی در نوع پروفیل و درصد نصب می باشد که در محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره از اهمیت زیادی برخوردار است.

• مرحله 3-در این مرحله برای محاسبه قیمت پنجره upvc دوجداره باید نوع شیشه موردنظر خود را انتخاب فرمایید. در این قسمت برای حذف پیچیدگی محاسبه قیمت، تنها شیشه های دوجداره، سه جداره و رفلکس دوجداره را در نظر می گیریم.

• مرحله 4-در آخرین مرحله عرض و ارتفاع درب یا پنجره موردنظر خود را وارد کنید. لازم بذکر است ابعاد باید به متر وارد شود. مثلا اگر ابعاد پنجره شما 150 سانتی متر است باید عدد 1.5 را در کادر مربوطه وارد کنید.

°در نهایت قیمت یک عدد پنجره موردنظر شما در کادر انتهایی نمایش داده می شود.
پس از محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره upvc توضیحات و نکاتی بیان شده که پیشنهاد می کنیم برای شفاف تر شدن قیمت مطالعه فرمایید.

بیشتر بخوانیم : پنجره دوجداره کشویی


فرم استعلام آنلاین قیمت پنجره دوجداره

 

 

درب دوجدارهپنجره دوجداره سه‌لنگهپنجره دوجداره دو‌لنگهپنجره دوجداره یک‌لنگه

 

نکاتی در مورد محاسبه انلاین قیمت پنجره دوجداره

 

 • قیمت پنجره دوجداره محاسبه شده براساس لیست قیمت پروفیل سفید رنگ پنجره وین تک می باشد.
 • برای استعلام قیمت پنجره لمینت و یا رنگ با ما تماس بگیرید.
 • تمامی لولاهای مورداستفاده از لولاهای قابل تنظیم و رگلاژ می باشد.
 • یراق آلات از برند آکادو ترکیه بوده و با 10 سال ضمانت می باشد.
 • دستگیره پنجره ها بصورت سکوئستیک و از بهترین برند موجود استفاده می شود.
 • شیشه ها بصورت دوجداره صنعتی با گاز آرگون مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

پرسش و پاسخ پنجره دوجداره FAQ

 

■ تفاوت عایق بندی پنجره لولایی با پنجره دوجداره کشویی چقدر است؟

از بهترین حالت های بازشوی پنجره دوجداره، حرکت ریلی و کشویی پنجره upvc است. اما وجود ریل و خلاصی بین بازشو و ریل موجب ضعیف شدن عایق بندی خواهد شد. میزان عایق بندی پنجره کشویی نسبت به پنجره لولایی بین 10 تا 20 درصد ( با توجه به ابعاد لنگه متحرک) کاهش می یابد.
در نظر بگیرید با این حال عایق بندی پنجره کشویی نسبت به پنجره آهنی قدیمی بیشتر است.


■ عایق بندی کدام پنجره بهتر است؟

با در نظر گرفتن تمامی حالت های بازشو، بهترین عایق بندی برای پنجره دوجداره ثابت (fix) و در درجه بعدی پنجره تک حالته (turn)، دوحالته (tilt & turn) و پنجره فولکس واگنی است. پنجره دوجداره کشویی و آکاردئونی در درجه عایق بندی پایین تری قرار دارند.

 

■ چرا صدای باد در پنجره ها شنیده می شود؟

 

شنیدن صدای زوزه باد در پنجره دوجداره بدلیل فاصله بین لنگه بازشو و فریم پنجره و یا فاصله بین دیوار و فریم پنجره است. در صورتی که فاصله بین لنگه بازشو و فریم باشد می توان با رگلاژ پنجره و یا در نهایت با تعویض لولا (استفاده از لولای رگلاژی) مشکل را حل کرد. اما در حالت دوم(دیوار و فریم) با پر کردن فاصله بوسیله چسب سیلیکون مشکل حل می گردد.

 

■ کدام لولا برای پنجره دوجداره مناسب تر است؟

لولای پنجره دوجداره به دو نوع اصلی تنظیمی (رگلاژی) و معمولی تقسیم بندی می شود. لولای معمولی مانند لولای درب اتاق است که کاملا مکانیزم ساده ای دارد و قابلیت تنظیم مجدد را ندارد. اما در لولای تنظمیی می توان با آچار آلن لنگه پنجره را کاملا رگلاژ کرد

 

■ تفاوت قیمت پنجره دوجداره کشویی با پنجره دوجداره لولایی چقدر است؟

پنجره upvc از سه جز اصلی پروفیل، شیشه و یراق آلات تشکیل شده است. تنها تفاوت پنجره دوجداره کشویی با پنجره لولایی (تک حالته)، در نوع پروفیل مصرفی است. با افزایش قیمت پروفیل کشویی، بطور تقریبی قیمت یک پنجره ریلی نسبت به لولایی بین 30 تا 50 % بالاتر است.

 

■ قیمت مترمربع پنجره دوجداره چقدر است؟

قیمت مترمربع پنجره دوجداره upvc با ابعاد و تعداد بازشوهای استاندارد در تاریخ مهرماه 1399 بطور تقریبی برابر با 1.200.000 تومان است.
مشاوره و ارائه پیش فاکتور از وظایف پرسنل فروش آرکوین است. شما می توانید با یک تماس از این خدمات استفاده کنید.


■ اختلاف قیمت پنجره دوجداره بیرون رنگ با پنجره سفید چقدر است؟

در برخی پروژه های تعویض پنجره با دوجداره و یا پنجره نوسازی استفاده از پنجره رنگی (بیرون یا داخل رنگ) از الزامات کارفرما و یا معماران است. در این صورت می توان از پنجره بیرون لمینت و یا بیرون رنگ استفاده کرد. این اختلاف رنگ موجب افزایش قیمت 10 تا 15 درصدی مبلغ کل فاکتور پنجره خواهد شد.


■ اختلاف قیمت پنجره دوجداره طرح چوب یا لمینت با پنجره سفید چقدر است؟

پنجره لمینت طرح چوب از پروفیل رنگی با روکش لمینت تهیه شده است. با تغییر پنجره سفید به پنجره طرح چوب مبلغ کل فاکتور پنجره یوپی وی سی بین 35 تا 50 درصد افزایش می یابد.


■ انواع بازشو پنجره دوجداره کدام است و قیمت آنها چقدر است؟

 

انواع بازشوی پنجره یو پی وی سی به پنجره تک حالته، دوحالته، ریلی یا کشویی، محوری، فولکس واگنی و آکاردئونی تقسیم بندی می شود. ترتیب قیمتی هر یک از یراق آلات را در زیر مشاهده می کنیم:
تک حالته = کشویی < دوحالته < فولکس واگنی < محوری < آکاردئونی

 

 

بهترین پنجره دوجداره

بهترین پنجره دوجداره

انتخاب بهترین نوع پنجره دوجداره به موارد زیادی چون وضعیت ساختمان،موقعیت اطراف آن، فرم و مدل، مورد کاربرد آن در فضای اداری یا مسکونی،و عوامل دیگر بستگی دارد.بنابراین ابتدا باید فرم ، فضا و اندازه پنجره‌ها را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام به خرید پنجره مطابق باسلیقه و شرایط خاص خود کنید.در اینجا به برخی از ویژگی‌ها و مزایا پنجره‌های دوجداره اشاره می­کنیم تا در هنگام انتخاب دید گسترده‌تری نسبت به پنجره مورد نظر خود داشته باشید.

از ویژگی‌های پنجره‌های دو جداره ضخامت آن ( بین 3 الی 10 میلی‌متر) ، فاصله صفحات آن (12 الی 16 میلی‌متر) و گاز مخصوص آرگون که بین صفحات شیشه تزریق می­شود،بایست اشاره کرد.

مزایای یک پنجره خوب عبارت‌اند از:

 • بالا بودن امنیت آن
 • عایق قوی صوتی
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • جلوگیری از اشعه های مضر مثل فرابنفش
 • عایق حرارتی خوب برای ساختمان
 • آسیب‌رسانی کمتر به محیط‌زیست
 • نصب و تعویض آسان
 • شکیل و زیبا بودن
 • منعطف و مقاوم در برابر فرسودگی زودهنگام
 • و…

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره

بدست آوردن قیمت تمام شده پنجره دو جداره وابسته به فاکتور هایی است که در زیر به برخی از مهمترین آنها اشاره خواهیم کرد:

هزینه تمام شده و نصب پنجره دو جداره : به طور کل میتوان عواملی را در قیمت پنجره دو جداره موثر هستند را ذیل شکل و اندازه پنجره، پروفیل استفاده شده در آن،مدل جداره پنجره، تعداد و نوع بازشو های آن،امکانات تهویه ای پنجره و سایر موارد ، تقسیم بندی کرد.

تعداد لنگه ها و پنجره­ها: در نظر داشتن تعداد پنجره در بدست آوردن قیمت نهایی پنجره دو جداره خیلی مهم است. هر چقدر تعداد پنجره ها بیشتر باشد نیاز به ملزومات، ابزار آلات و مدت زمان نصب بیشتری دارد.

جنس و نوع شیشه

جنس فریم و پروفیل پنجرهه ای دو جداره

ابعاد، سبک و شکل پنجره ها

ابزار آلات مصرفی و یراق آلات استفاده شده در پنجره

هزینه نصب و راه اندازی پنجره های دو جداره

تغییرات نرخ ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه و ابزار آلات پنجره ها

و…

مزایای یک پنجره خوب چیست؟

مزایای یک پنجره خوب عبارت‌اند از:

 • بالا بودن امنیت آن
 • عایق قوی صوتی
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • جلوگیری از اشعه های مضر مثل فرابنفش
 • عایق حرارتی خوب برای ساختمان
 • آسیب‌رسانی کمتر به محیط‌زیست
 • نصب و تعویض آسان
 • شکیل و زیبا بودن
 • منعطف و مقاوم در برابر فرسودگی زودهنگام
 • و…

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره چیست؟

جنس و نوع شیشه

جنس فریم و پروفیل پنجرهه ای دو جداره

ابعاد، سبک و شکل پنجره ها

ابزار آلات مصرفی و یراق آلات استفاده شده در پنجره

هزینه نصب و راه اندازی پنجره های دو جداره

تغییرات نرخ ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه و ابزار آلات پنجره ها

و…