در سال 2020 شرکت آدوپن پلاستیک پرشین – پنجره وین تک با احداث کارخانه ای در شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی واقع در تبریز در مساحتی بالغ بر 30000 مترمربع تحت عنوان برند درتک Doortech به تولید درب های متنوعی در گروه های MDF و PVC-WPC و ترکیبی از آنها پرداخت.

درب درتک Doortech بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان درب در خاورمیانه توانسته است محصولات با کیفیت و متنوعی را در این بخش از صنعت، تولید و روانه بازار کند.

این کارخانه پیشرو با آخرین تکنولوژی روز دنیا، درب های متنوعی با طراحی های زیبا و رنگ بندی گوناگون تولید نموده که با زنجیره گسترده فروش و خدمات پس از آن در سراسر منطقه ارائه خدمات می کند.

درتک لوگو

از مزایای درب درتک Doortech می توان به تنوع طرح و رنگ، کیفیت مواد و متریال بکار رفته، ضد ضربه بودن، ضد آب بودن، سهولت مونتاژ، ظرفیت تولید بالا با کیفیت عالی و توانایی پاسخگویی به نیاز پروژه های انبوه سازی اشاره کرد.

درب را به عنوان مبلمانی در منزل تعریف نموده و زیبایی های طبیعت را با فناوری و هنر آمیخته و روحی تازه تداوم کیفیت و ایجاد نوآوری در صنعت ساختمان است.

درب های کامپوزیت چوب پلاست درتک

با توجه به اهمیت افزایش مقاومت درب های مسکونی در برابر صدمات ناشی از حریق و عوامل محیطی، توجه به حفظ و نگهداری از درختان به عنوان سرمایه ای مهم برای آیندگان و ایجاد تنوع و رشد در صنعت تولید درب ضد آب درتک، این مهم ما را بر آن داشت که دست به ابتکاری نو زده و درب های کامپوزیت چوب پلاست را تولید و عرضه نماییم.

کامپوزیت چوب پلاست، ماده جدیدی است که از ترکیب ذرات چوب با مواد پلیمری ساخته می شود و در محصولات ساختمانی ضد آب می توان از آن استفاده کرد.

درب درتک ساخته شده از این متریال نسبت به سایر درب ها، مقاومت بالاتری در مقابل ضربه داشته، ضد آب و دیرسوز بوده و در گذر زمان دچار اعوجاج نمی شوند و همچنین از کیفیت رنگ و متریال آنها کاسته نمی شود.
درب کامپوزیت چوب پلاست درتک، حاصل ترکیب مواد مختلفی با ویژگی های منحصربفرد می باشند که در نتیجه این ترکیب هوشمندانه محصولاتی با نهایت کیفیت و کارایی با تنوع بالا در طیف گسترده ای از رنگ ها تولید و جان تازه ای به بازار و صنایع انبوه سازی می بخشد.

محصولات درتک
فروش انواع درب درتک

استفاده از متریال کامپوزیت چوب پلاست، مقاومت حرارتی دربها را تا استاندارد حرارتی B1 افزایش می دهد و درب درتک عملا دیرسوز می باشند.

علاوه بر آن، تحقق رویای حفاظت از درختان با هدف حفاظت از زندگی نسل های آینده با استفاده از این متریال به وقوع خواهد پیوست.

کارخانه درب درتک Doortech با استفاده از تجهیزات مدرن و منطبق با آخرین تکنولوژی روز دنیا و تولید درب های متنوع و با کیفیت بی نظیر از کامپوزیت چوب پلاست، شعار خود را که همانا “پشت هر دری، یک زندگی زیبا وجود دارد” در تمام ارکان زندگی محقق می سازد.

ویژگی محصولات درتک

  • سرعت و تیراژ بالا در تولید، کیفیت بی نظیر در محصول – تولید روزانه 2400 درب
  • وزن سبک و مقاومت بالا
    مناسب برای شرکت ها و پروژه های انبوه سازی
  • نصب سریع و آسان
  • بهینه سازی در هزینه های تولید به منظور رفاه حال مشتریان
  • قابلیت انطباق اندازه درب ها با استانداردهای مختلف ساختمان سازی
  • بهره مندی از تجهیزات و ماشین آلات با آخرین تکنولوژی روز دنیا
  • بهره مندی ازدانش و تجربه 50 ساله شرکت ADOKAPI شریک تجاری ترک در تولید درب های باکیفیت
  • دسترسی آسان به نمایندگی فروش در سراسر کشور و شبکه توزیع سراسری محصولات
ویژگی محصولات درتک
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید
[کل: 0 میانگین: 0]